BAŞARILI BİR EKİP…

 

Şirketimiz 2016 yılında HEM MAKİNE adıyla Bursa’da faaliyete başladı. Makinelerimizi kullanan işletmelerden gelen olumlu referanslar doğrultusunda çok sayıda yatırım talebi aldık. Akabinde yeni bir yapılanmaya giderek YEŞİL BURSA MAKİNA olarak faaliyet göstermeye devam ettik.

 

Yeşil Bursa Makina’yı rakiplerinden ayıran ve bu kadar başarılı olmasını sağlayan bazı gerçekler var. Bunların en başında tabii ki yüksek tecrübeye sahip bir ekibimizin olması geliyor. Firmamız 2016 yılında kuruldu ancak ekibimiz sektörde o kadar yeni değil. Ekibimizin ürettiği makineler bugün onlarca ülkede kullanılmaya devam ediyor.

 

En iyisi olma amacıyla çıktığımız bu yolda makine yelpazemizi her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Günümüzde ürün yelpazemizi; manuel ve otomatik halı yıkama makineleri, halı sıkma makineleri, toz alma makineleri, hav alma paketleme makineleri, nem alma makineleri şeklinde sıralayabiliriz.

 

Kazançlarımızı AR-GE çalışmalarımız için kullanmayı tercih ederek kendimizi her gün daha fazla geliştirebiliyoruz. AR-GE çalışmalarımız ışığında yürütmekte olduğumuz “SIFIR SORUN” politikası bizi tanımlayan önemli gerçeklerden bir tanesi. Makinelerimizde hiçbir zaman sorun çıkmamasını amaçlayarak tasarım ve üretim gerçekleştirmekteyiz. Yedek parça ve teknik servis hizmetinden kazanç elde etme amacı güderek düşük kalitede üretim yapan sözde üreticilerden farklı olmakta hakkımızdaki gerçeklerden başka bir tanesi.

 

Bununla birlikte, çalışanları açısından da en yüksek kaliteyi hedefleyen Yeşil Bursa Makina, usta ellerle makine imalatının yanı sıra bakım onarım ve yedek parça teminatında da hızlı olmasıyla diğer firmalardan öne çıkarak ipi göğüslemiştir. ’Her çalışan usta olacak’’ mantığıyla çıktığımız bu yolda Türkiye’nin neresinde olursa olsun, makine cinsi ve markası ne olursa olsun halı yıkama sezonunun en yoğun zamanlarında tüm insanların yardımcısı olmayı kendimize görev olarak benimsedik. Sitemizin gizlilik politikası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Ürettiğimiz her makinenin kalitesi ve zamanında teslimi önceliğimizdir. Makinelerimizin teslimatından sonra da arkasında durmak ve sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla son teknolojiyi takip ederek makinelerimizi geliştirmek en önemli prensibimizdir.

VİZYONUMUZ

Yurt içi ve yurt dışında geniş bir müşteri portföyü sağlayarak, enerji ve su tüketimini minimuma indiren makineler üretmek en önemli vizyonumuzdur. Sorunsuz çalışan makinelerimizle ülkemizin ve hatta dünyanın her yerinde makinemizin bulunması öncelikli hedefimizdir.